• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • 3. Kez Alkollü Araç Kullanmaktan 2 Bin 699 Tl Cezai İşlem Uygulandı. Ayrıca Sürücüye 5 Gün Önce De Alkollü Araç Kullanmaktan Cezai İşlem Uygulandığı Ortaya Çıktı. Motosiklet Çekiciyle Otoparka Çekildi.

3. Kez Alkollü Araç Kullanmaktan 2 Bin 699 Tl Cezai İşlem Uygulandı. Ayrıca Sürücüye 5 Gün Önce De Alkollü Araç Kullanmaktan Cezai İşlem Uygulandığı Ortaya Çıktı. Motosiklet Çekiciyle Otoparka Çekildi.

Son dakika 3. kez alkollü araç kullanmaktan 2 bin 699 TL cezai işlem uygulandı. Ayrıca sürücüye 5 gün önce de alkollü araç kullanmaktan cezai işlem uygulandığı ortaya çıktı. Motosiklet çekiciyle otoparka çekildi. haberleri ve 3. kez alkollü araç kullanmaktan 2 bin 699 TL cezai işlem uygulandı. Ayrıca sürücüye 5 gün önce de alkollü araç kullanmaktan cezai işlem uygulandığı ortaya çıktı. Motosiklet çekiciyle otoparka çekildi. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. 3. kez alkollü araç kullanmaktan 2 bin 699 TL cezai işlem uygulandı. Ayrıca sürücüye 5 gün önce de alkollü araç kullanmaktan cezai işlem uygulandığı ortaya çıktı. Motosiklet çekiciyle otoparka çekildi. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

3. Kez Alkollü Araç Kullanmaktan 2 Bin 699 Tl Cezai İşlem Uygulandı. Ayrıca Sürücüye 5 Gün Önce De Alkollü Araç Kullanmaktan Cezai İşlem Uygulandığı Ortaya Çıktı. Motosiklet Çekiciyle Otoparka Çekildi. Haberleri

Alkollü ve ehliyetsiz yakalanan şahıs evine yaya olarak gönderildi

Bursa'nın İnegöl ilçesinde trafik ekiplerince durdurulan motosiklet sürücüsünün alkollü olduğu ve daha önceden ehliyetine el konulduğu belirlenirken,...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz