• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • 60 Yaşında Hayatını Kaybetti. Arjantin Basınından Clarin'in Haberinde "kısa Bir Süre Önce Geçirdiği Beyin Ameliyatından Sonra Tigre'deki Evinde Olan 60 Yaşındaki Diego Maradona Kalp Krizi Sonrası Yaşama Veda Etti." İfadeleri Yer Aldı.

60 Yaşında Hayatını Kaybetti. Arjantin Basınından Clarin'in Haberinde "kısa Bir Süre Önce Geçirdiği Beyin Ameliyatından Sonra Tigre'deki Evinde Olan 60 Yaşındaki Diego Maradona Kalp Krizi Sonrası Yaşama Veda Etti." İfadeleri Yer Aldı.

Son dakika 60 yaşında hayatını kaybetti. Arjantin basınından Clarin'in haberinde "Kısa bir süre önce geçirdiği beyin ameliyatından sonra Tigre'deki evinde olan 60 yaşındaki Diego Maradona kalp krizi sonrası yaşama veda etti." ifadeleri yer aldı. haberleri ve 60 yaşında hayatını kaybetti. Arjantin basınından Clarin'in haberinde "Kısa bir süre önce geçirdiği beyin ameliyatından sonra Tigre'deki evinde olan 60 yaşındaki Diego Maradona kalp krizi sonrası yaşama veda etti." ifadeleri yer aldı. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. 60 yaşında hayatını kaybetti. Arjantin basınından Clarin'in haberinde "Kısa bir süre önce geçirdiği beyin ameliyatından sonra Tigre'deki evinde olan 60 yaşındaki Diego Maradona kalp krizi sonrası yaşama veda etti." ifadeleri yer aldı. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

60 Yaşında Hayatını Kaybetti. Arjantin Basınından Clarin'in Haberinde "kısa Bir Süre Önce Geçirdiği Beyin Ameliyatından Sonra Tigre'deki Evinde Olan 60 Yaşındaki Diego Maradona Kalp Krizi Sonrası Yaşama Veda Etti." İfadeleri Yer Aldı. Haberleri

Futbolun efsane ismi, Diego Armando Maradona, 60 yaşında hayatını kaybetti.

Futbol dünyasına damga vurmuş efsane oyuncu Diego Armando Maradona hayatını kaybettiği iddia edildi. Kimilerine göre futbol dünyasının gelmiş geçmiş e...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz