• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Bu Alanda Ülke Genelinde Yaptığı Çalışmalarla Akdeniz Belediyeler Birliği’Nin “İyi Yönetişim Ve Halkla İlişkiler” Dalında Ödülüne Layık Görüldü.

Bu Alanda Ülke Genelinde Yaptığı Çalışmalarla Akdeniz Belediyeler Birliği’Nin “İyi Yönetişim Ve Halkla İlişkiler” Dalında Ödülüne Layık Görüldü.

Son dakika bu alanda ülke genelinde yaptığı çalışmalarla Akdeniz Belediyeler Birliği’nin “İyi Yönetişim ve Halkla İlişkiler” dalında ödülüne layık görüldü. haberleri ve bu alanda ülke genelinde yaptığı çalışmalarla Akdeniz Belediyeler Birliği’nin “İyi Yönetişim ve Halkla İlişkiler” dalında ödülüne layık görüldü. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. bu alanda ülke genelinde yaptığı çalışmalarla Akdeniz Belediyeler Birliği’nin “İyi Yönetişim ve Halkla İlişkiler” dalında ödülüne layık görüldü. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

Bu Alanda Ülke Genelinde Yaptığı Çalışmalarla Akdeniz Belediyeler Birliği’Nin “İyi Yönetişim Ve Halkla İlişkiler” Dalında Ödülüne Layık Görüldü. Haberleri

Akdeniz Belediyeler Birliği’nden Birsen Çelik’e Büyük Ödül

Türkiye’de İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden sonra İzcilik Kulübü kuran 2. Belediye olan Bozkurt Belediyesi, bu alanda ülke genelinde yaptığı çalışm...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz