• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Bu Kapsamda Denizli İl Afad Müdürlüğü Bünyesinde Afet Farkındalık Eğitimleri Kurum Eğitmenleri Tarafından Eğitimler Düzenlenmeye Devam Ediyor.

Bu Kapsamda Denizli İl Afad Müdürlüğü Bünyesinde Afet Farkındalık Eğitimleri Kurum Eğitmenleri Tarafından Eğitimler Düzenlenmeye Devam Ediyor.

Son dakika bu kapsamda Denizli İl AFAD Müdürlüğü bünyesinde afet farkındalık eğitimleri kurum eğitmenleri tarafından eğitimler düzenlenmeye devam ediyor. haberleri ve bu kapsamda Denizli İl AFAD Müdürlüğü bünyesinde afet farkındalık eğitimleri kurum eğitmenleri tarafından eğitimler düzenlenmeye devam ediyor. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. bu kapsamda Denizli İl AFAD Müdürlüğü bünyesinde afet farkındalık eğitimleri kurum eğitmenleri tarafından eğitimler düzenlenmeye devam ediyor. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

Bu Kapsamda Denizli İl Afad Müdürlüğü Bünyesinde Afet Farkındalık Eğitimleri Kurum Eğitmenleri Tarafından Eğitimler Düzenlenmeye Devam Ediyor. Haberleri

Denizli’de ’Afet Eğitim Seferberliği’ başladı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun talimatıyla 2021 yılının “Türkiye Afet Eğitim Yılı” olarak belirlenmesinin ardından Denizli’de de “Afet Eğitim Sefe...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz