• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Caminin Bulunduğu Yola Şiddetli Bir Şekilde Düştü. Yaşanan Olay Sonrası Yolda Kimse Olmadığı İçin Facianın Önüne Geçildi. Yerinden Sökülen Külah Vatandaşların Yardımıyla Caminin Yanına Bırakıldı.

Caminin Bulunduğu Yola Şiddetli Bir Şekilde Düştü. Yaşanan Olay Sonrası Yolda Kimse Olmadığı İçin Facianın Önüne Geçildi. Yerinden Sökülen Külah Vatandaşların Yardımıyla Caminin Yanına Bırakıldı.

Son dakika caminin bulunduğu yola şiddetli bir şekilde düştü. Yaşanan olay sonrası yolda kimse olmadığı için facianın önüne geçildi. Yerinden sökülen külah vatandaşların yardımıyla caminin yanına bırakıldı. haberleri ve caminin bulunduğu yola şiddetli bir şekilde düştü. Yaşanan olay sonrası yolda kimse olmadığı için facianın önüne geçildi. Yerinden sökülen külah vatandaşların yardımıyla caminin yanına bırakıldı. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. caminin bulunduğu yola şiddetli bir şekilde düştü. Yaşanan olay sonrası yolda kimse olmadığı için facianın önüne geçildi. Yerinden sökülen külah vatandaşların yardımıyla caminin yanına bırakıldı. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

Caminin Bulunduğu Yola Şiddetli Bir Şekilde Düştü. Yaşanan Olay Sonrası Yolda Kimse Olmadığı İçin Facianın Önüne Geçildi. Yerinden Sökülen Külah Vatandaşların Yardımıyla Caminin Yanına Bırakıldı. Haberleri

Denizli’de fırtına minarenin külahını uçurdu

Denizli’de akşam saatlerinde etkili olan fırtına bir çok noktada hasar verirken bir camiinin minaresindeki külahı yerinden sökerek uçurdu. Külahın düş...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz