• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Devam Ediyor. Sayın Valimizle Birlikte Kulübümüzü Ziyaret Eden Kardeş Kulübümüzün Başkanı Sayın Hıfzullah Canpolat’I Misafir Etmekten Büyük Mutluluk Duyduk. Bu Sezon Tff 3.ligde Mücadele Edecek Olan Siirt İl Özel İdaresispor’A Başarılar Diliyoruz”

Devam Ediyor. Sayın Valimizle Birlikte Kulübümüzü Ziyaret Eden Kardeş Kulübümüzün Başkanı Sayın Hıfzullah Canpolat’I Misafir Etmekten Büyük Mutluluk Duyduk. Bu Sezon Tff 3.ligde Mücadele Edecek Olan Siirt İl Özel İdaresispor’A Başarılar Diliyoruz”

Son dakika devam ediyor. Sayın Valimizle birlikte kulübümüzü ziyaret eden kardeş kulübümüzün başkanı sayın Hıfzullah Canpolat’ı misafir etmekten büyük mutluluk duyduk. Bu sezon TFF 3.Ligde mücadele edecek olan Siirt İl Özel İdaresispor’a başarılar diliyoruz” haberleri ve devam ediyor. Sayın Valimizle birlikte kulübümüzü ziyaret eden kardeş kulübümüzün başkanı sayın Hıfzullah Canpolat’ı misafir etmekten büyük mutluluk duyduk. Bu sezon TFF 3.Ligde mücadele edecek olan Siirt İl Özel İdaresispor’a başarılar diliyoruz” haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. devam ediyor. Sayın Valimizle birlikte kulübümüzü ziyaret eden kardeş kulübümüzün başkanı sayın Hıfzullah Canpolat’ı misafir etmekten büyük mutluluk duyduk. Bu sezon TFF 3.Ligde mücadele edecek olan Siirt İl Özel İdaresispor’a başarılar diliyoruz” ile ilgili 1 haber listeleniyor.

Devam Ediyor. Sayın Valimizle Birlikte Kulübümüzü Ziyaret Eden Kardeş Kulübümüzün Başkanı Sayın Hıfzullah Canpolat’I Misafir Etmekten Büyük Mutluluk Duyduk. Bu Sezon Tff 3.ligde Mücadele Edecek Olan Siirt İl Özel İdaresispor’A Başarılar Diliyoruz” Haberleri

Denizli Valisi Ali Fuat Atik’ten Denizlispor’a Destek.

Denizli Valisi Sayın Ali Fuat Atik ve Siirt İl Özel İdaresispor Kulüp Başkanı Sayın Hıfzullah Canpolat, Yukatel Denizlispor yönetimini Haluk Ulusoy te...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz