• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • İddiaya Göre Yolun Karşısına Geçmek İsteyen Bir Kişiye Çarptı. Kazayı Gören Vatandaşlar Durumu Polis Ve 112 Acil Servis Ekiplerine Bildirdi. İhbar Üzerine Adrese Gelen Sağlık Ekiplerince Yapılan Kontrollerde Şahsın Yaşamını Yitirdiği Belirlendi.

İddiaya Göre Yolun Karşısına Geçmek İsteyen Bir Kişiye Çarptı. Kazayı Gören Vatandaşlar Durumu Polis Ve 112 Acil Servis Ekiplerine Bildirdi. İhbar Üzerine Adrese Gelen Sağlık Ekiplerince Yapılan Kontrollerde Şahsın Yaşamını Yitirdiği Belirlendi.

Son dakika iddiaya göre yolun karşısına geçmek isteyen bir kişiye çarptı. Kazayı gören vatandaşlar durumu polis ve 112 Acil Servis ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine adrese gelen sağlık ekiplerince yapılan kontrollerde şahsın yaşamını yitirdiği belirlendi. haberleri ve iddiaya göre yolun karşısına geçmek isteyen bir kişiye çarptı. Kazayı gören vatandaşlar durumu polis ve 112 Acil Servis ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine adrese gelen sağlık ekiplerince yapılan kontrollerde şahsın yaşamını yitirdiği belirlendi. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. iddiaya göre yolun karşısına geçmek isteyen bir kişiye çarptı. Kazayı gören vatandaşlar durumu polis ve 112 Acil Servis ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine adrese gelen sağlık ekiplerince yapılan kontrollerde şahsın yaşamını yitirdiği belirlendi. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

İddiaya Göre Yolun Karşısına Geçmek İsteyen Bir Kişiye Çarptı. Kazayı Gören Vatandaşlar Durumu Polis Ve 112 Acil Servis Ekiplerine Bildirdi. İhbar Üzerine Adrese Gelen Sağlık Ekiplerince Yapılan Kontrollerde Şahsın Yaşamını Yitirdiği Belirlendi. Haberleri

Otomobilin çarptığı kişi yaşamını yitirdi

İzmir’in Karabağlar ilçesinde yolun karşısına geçmek isteyen kişi, otomobil çarpması sonucu olay yerinde yaşamını yitirdi.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz