• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • "kan Değişikliğinin Takımımıza Olumlu Bir Etki Sağlayacağını Düşünüyoruz. Denizlispor Büyük Bir Camia Ve Bulunduğu Konumu Hak Etmiyor. Bu Kötü Tablonun Değişmesi İçin Elimizden Geleni Yapacağız" İfadelerini Kullandı.

"kan Değişikliğinin Takımımıza Olumlu Bir Etki Sağlayacağını Düşünüyoruz. Denizlispor Büyük Bir Camia Ve Bulunduğu Konumu Hak Etmiyor. Bu Kötü Tablonun Değişmesi İçin Elimizden Geleni Yapacağız" İfadelerini Kullandı.

Son dakika "Kan değişikliğinin takımımıza olumlu bir etki sağlayacağını düşünüyoruz. Denizlispor büyük bir camia ve bulunduğu konumu hak etmiyor. Bu kötü tablonun değişmesi için elimizden geleni yapacağız" ifadelerini kullandı. haberleri ve "Kan değişikliğinin takımımıza olumlu bir etki sağlayacağını düşünüyoruz. Denizlispor büyük bir camia ve bulunduğu konumu hak etmiyor. Bu kötü tablonun değişmesi için elimizden geleni yapacağız" ifadelerini kullandı. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. "Kan değişikliğinin takımımıza olumlu bir etki sağlayacağını düşünüyoruz. Denizlispor büyük bir camia ve bulunduğu konumu hak etmiyor. Bu kötü tablonun değişmesi için elimizden geleni yapacağız" ifadelerini kullandı. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

"kan Değişikliğinin Takımımıza Olumlu Bir Etki Sağlayacağını Düşünüyoruz. Denizlispor Büyük Bir Camia Ve Bulunduğu Konumu Hak Etmiyor. Bu Kötü Tablonun Değişmesi İçin Elimizden Geleni Yapacağız" İfadelerini Kullandı. Haberleri

Denizlispor, yeni teknik direktör arayışına başladı

Basın Sözcüsü ve Başkan Yardımcısı Yavuz Cinkaya, Teknik Direktör Robert Prosinecki’nin görevinden ayrılmasına ilişkin, "Teknik ekibimiz ile gerçekleş...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz