• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Koruyucu Kıyafetleriyle Sosyal Mesafe Ve Hijyen Koşullarına Dikkat Ederek Yemekleri Kapıya Bırakıyor. Taleplere Göre Yemek Dağıtımı Diğer İlçelerde De Sürecek.

Koruyucu Kıyafetleriyle Sosyal Mesafe Ve Hijyen Koşullarına Dikkat Ederek Yemekleri Kapıya Bırakıyor. Taleplere Göre Yemek Dağıtımı Diğer İlçelerde De Sürecek.

Son dakika koruyucu kıyafetleriyle sosyal mesafe ve hijyen koşullarına dikkat ederek yemekleri kapıya bırakıyor. Taleplere göre yemek dağıtımı diğer ilçelerde de sürecek. haberleri ve koruyucu kıyafetleriyle sosyal mesafe ve hijyen koşullarına dikkat ederek yemekleri kapıya bırakıyor. Taleplere göre yemek dağıtımı diğer ilçelerde de sürecek. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. koruyucu kıyafetleriyle sosyal mesafe ve hijyen koşullarına dikkat ederek yemekleri kapıya bırakıyor. Taleplere göre yemek dağıtımı diğer ilçelerde de sürecek. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

Koruyucu Kıyafetleriyle Sosyal Mesafe Ve Hijyen Koşullarına Dikkat Ederek Yemekleri Kapıya Bırakıyor. Taleplere Göre Yemek Dağıtımı Diğer İlçelerde De Sürecek. Haberleri

Evinde Covid tedavisi görenlere Büyükşehir’den yemek

İzmir Büyükşehir Belediyesi, korona virüs salgınının ikinci dalgası nedeniyle yeni bir uygulamaya başladı. Büyükşehir Belediyesi evinde Covid tedavisi...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz