• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Prime Esas Kazanç Alt Sınırı Üzerinden Hesaplanan Sigortalı Ve İşveren Paylarının Tamamı 3 Ay Boyunca İşsizlik Sigortası Fonu’Ndan Karşılanacak. Uygulama Sene Sonuna Kadar Sürecek.

Prime Esas Kazanç Alt Sınırı Üzerinden Hesaplanan Sigortalı Ve İşveren Paylarının Tamamı 3 Ay Boyunca İşsizlik Sigortası Fonu’Ndan Karşılanacak. Uygulama Sene Sonuna Kadar Sürecek.

Son dakika prime esas kazanç alt sınırı üzerinden hesaplanan sigortalı ve işveren paylarının tamamı 3 ay boyunca İşsizlik Sigortası Fonu’ndan karşılanacak. Uygulama sene sonuna kadar sürecek. haberleri ve prime esas kazanç alt sınırı üzerinden hesaplanan sigortalı ve işveren paylarının tamamı 3 ay boyunca İşsizlik Sigortası Fonu’ndan karşılanacak. Uygulama sene sonuna kadar sürecek. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. prime esas kazanç alt sınırı üzerinden hesaplanan sigortalı ve işveren paylarının tamamı 3 ay boyunca İşsizlik Sigortası Fonu’ndan karşılanacak. Uygulama sene sonuna kadar sürecek. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

Prime Esas Kazanç Alt Sınırı Üzerinden Hesaplanan Sigortalı Ve İşveren Paylarının Tamamı 3 Ay Boyunca İşsizlik Sigortası Fonu’Ndan Karşılanacak. Uygulama Sene Sonuna Kadar Sürecek. Haberleri

Çalışanların ve işverenlerin beklediği yasa çıktı.

Kısa çalışma ödeneği, nakdi ücret desteği alan işyerleri normal çalışma düzenine geçerlerse üç ay boyunca sosyal güvenlik primlerinin tamamını devlet...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz