• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Psikolog Eşliğinde İfadesinin Alınmasının Ardından Çevrede Güvenlik Önlemi Alınarak Sağlık Kontrolünden Geçirilmek Üzere Adli Tıp Birimi'ne Getirildi. Sağlık Kontrolünden Geçirildikten Sonra Adliyeye Sevk Edilen V.b.

Psikolog Eşliğinde İfadesinin Alınmasının Ardından Çevrede Güvenlik Önlemi Alınarak Sağlık Kontrolünden Geçirilmek Üzere Adli Tıp Birimi'ne Getirildi. Sağlık Kontrolünden Geçirildikten Sonra Adliyeye Sevk Edilen V.b.

Son dakika psikolog eşliğinde ifadesinin alınmasının ardından çevrede güvenlik önlemi alınarak sağlık kontrolünden geçirilmek üzere Adli Tıp Birimi'ne getirildi. Sağlık kontrolünden geçirildikten sonra adliyeye sevk edilen V.B. haberleri ve psikolog eşliğinde ifadesinin alınmasının ardından çevrede güvenlik önlemi alınarak sağlık kontrolünden geçirilmek üzere Adli Tıp Birimi'ne getirildi. Sağlık kontrolünden geçirildikten sonra adliyeye sevk edilen V.B. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. psikolog eşliğinde ifadesinin alınmasının ardından çevrede güvenlik önlemi alınarak sağlık kontrolünden geçirilmek üzere Adli Tıp Birimi'ne getirildi. Sağlık kontrolünden geçirildikten sonra adliyeye sevk edilen V.B. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

Psikolog Eşliğinde İfadesinin Alınmasının Ardından Çevrede Güvenlik Önlemi Alınarak Sağlık Kontrolünden Geçirilmek Üzere Adli Tıp Birimi'ne Getirildi. Sağlık Kontrolünden Geçirildikten Sonra Adliyeye Sevk Edilen V.b. Haberleri

16 yaşındaki çocuk, kendisini taciz eden üvey babasını öldürdü

Adana'da bir çocuk, kendisini elle taciz etmeye çalışan üvey babasını öldürdü.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz