• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Sivas Ve Yozgat'ın Kar Yağışının Etkisi Altında Kalacağı Bekleniyor. Pazartesi Gününden İtibaren Bölge Genelinde Soğuk Havanın Etkisini Artırması İle Birlikte Kar Yağışlarının Aralıklarla Devam Edeceği Tahmin Ediliyor.

Sivas Ve Yozgat'ın Kar Yağışının Etkisi Altında Kalacağı Bekleniyor. Pazartesi Gününden İtibaren Bölge Genelinde Soğuk Havanın Etkisini Artırması İle Birlikte Kar Yağışlarının Aralıklarla Devam Edeceği Tahmin Ediliyor.

Son dakika Sivas ve Yozgat'ın kar yağışının etkisi altında kalacağı bekleniyor. Pazartesi gününden itibaren bölge genelinde soğuk havanın etkisini artırması ile birlikte kar yağışlarının aralıklarla devam edeceği tahmin ediliyor. haberleri ve Sivas ve Yozgat'ın kar yağışının etkisi altında kalacağı bekleniyor. Pazartesi gününden itibaren bölge genelinde soğuk havanın etkisini artırması ile birlikte kar yağışlarının aralıklarla devam edeceği tahmin ediliyor. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Sivas ve Yozgat'ın kar yağışının etkisi altında kalacağı bekleniyor. Pazartesi gününden itibaren bölge genelinde soğuk havanın etkisini artırması ile birlikte kar yağışlarının aralıklarla devam edeceği tahmin ediliyor. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

Sivas Ve Yozgat'ın Kar Yağışının Etkisi Altında Kalacağı Bekleniyor. Pazartesi Gününden İtibaren Bölge Genelinde Soğuk Havanın Etkisini Artırması İle Birlikte Kar Yağışlarının Aralıklarla Devam Edeceği Tahmin Ediliyor. Haberleri

Meteoroloji uyardı! Hafta sonu kar yağışı geliyor

Cuma günü Türkiye'nin büyük bölümünü etkisi altına alması beklenen soğuk hava dalgası, sıcaklıkları ortalama 5 ila 15 derece arasında düşürecek.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz